SON Yazılar

Üyelerimizden Tavsiyeler

Sosyal Medya

Dul Ve Evli Bayanlarla Sohbet

DUL VE EVLİ BAYANLARLA SOHBET ederken dikkat etmeniz gereken hassas konulardan sizlere bu yazımda bahsedeceğim sevgili erkek kullanıcılarımız. Öncelikle anahtar kelimemiz saygı ve sevgi kesinlikle bu anahtar kelimeleri kafanızdan çıkartmayınız neden mi diyeceksiniz. Çünkü sevgili erkekler Dul bayanlarla sohbet ederken evli bayanlarla sohbet ederken dikkatli olmalısınız çünkü bayanlarla sohbet etmek zor bir iştir. Selam, Nasılsın, Görüşelim mi? gibi cümleler kesinlikle çalışmaz. Çünkü sizin gibi yüzlerce erkek bu bayanlarla sohbet ederken aynı cümlelerden yola çıkıyor. O zaman bir farkınız olmalı doğru değil mi? Bu farkı siz kendiniz yaratacaksınız. Şimdi önce kibarlık ve beyefendilik kesinlikle karşınızdaki bayan sohbet ederken sizden kibarlık bekleyecektir. Centilmen bir erkek olun kesinlikle kaba cümleler kurmayın nazik ve cömert olduğunuzu hissettirin konuşmalarınızda, ama cömertlik derken de sakın abartmayın fabrikalarım var ben doktorum gibi çünkü sizin o şekilde birisi olmadığınızı biliyorlar ve kesinlikle yapamayacağınız sözler vermeyin gün gelirde buluşma teklifinizi kabul ederse mesela bmw arabam var derseniz oraya bir şahin yada murat 131 ile giderseniz kafan işleriniz bozulur.

İşlerinizin bozulmaması için fazla abartmayın gelirinizden 1 kaç tık üstünü söyleyebilirsiniz ama kesinlikle milyoner havasına girmeyin çünkü şuan lüks bir mekanda bir akşam yemeği yemek bütün maaşınızı oraya bırakmanıza neden olabilir. Diğer günler aç ve parasız gezmek isterseniz bunu deneye bilir. Mesela direk ilk günden çat pat yatağa atma derdine girerseniz işleriniz bozulur. Dikkatli ve yavaş adımlarla baktınız karşınızdaki dul bayanlarla sohbet ederken hemen yatak muhabbeti yaptı işte o gün çok şanslı bir günündesin. Turnayı gözünden vurmak diye buna denir ama bu düşük bir şans olarak ihtimallerde bekliyor. Siz ağır olun ve 2. yada 3. buluşmaya bırakın karşınızdaki bayanı yatağa atma olayını çünkü her bayan kolay elde edilmiyor. Hayatınızın fırsatını elinize almış olabilirsiniz. Belkide hayatınızın değişeceği birisiyle tanışacaksınız o yüzden fırsatları doğru ve yerinde kullanın. Mantık ile hareket edin.

Dul Evli Türbanlı Bayanlarla Sohbet

Kesinlikle karşınızdaki dul ve evli bayanlarla sohbet olayını abartmayınız. Yerinde sohbetler ve ürkütmeden rahat bir şekilde akışına bırakınız ki sohbet kendiliğinden şekil alsın ne istediğinizi kafanızda canlandırın kafanızda bir bayan profili oluşsun. Sohbet ettiğiniz bayanlarla bir seçim yapın bakın hangisi kafanızdaki profile uyuyor. Sadece dul bayanlarla sohbet etmek için kesinlikle kriterlerinize uymayan bayanları seçmeyin. Boşuna vakit kaybı ve diğer arkadaşların kısmetini kapatıyor olacaksınız duyarlı olmasını bilmelisiniz. Çünkü herkes duyarlı olursa kesinlikle sizin gibi diğer beylerde fırsatlarını bulacaklardır. Aç gözlü olmayın doyumsuz olmayın farklı fikirlerle sohbet etmeye çalışmayın. Evli bayanlarla sohbet ederken eşini sormayın yada eşiyle yaşadıklarını anlatmasını istemeyin bu onun gözünden sizi aptaldan başka bir şey haline getirmeyecektir emin olabilirsin. Düzgün ilerlerseniz bayanların hepsiyle tanışıp sohbet etme fırsatını yakalayacaksın ve belki bir disko çıkışı eve gideceksiniz. Orada konuştuğunuz fantezileri gerçekleştireceksin.

Bayanlar ne isterler önce bunun bilincine varmanız gerekiyor. Dul bayanlar gizliliği severler kocaları evdeyken rahatsız edilmekten hoşlanmazlar. Dul bayanlarla sohbet etmek zordur ama imkansız değildir. Kıskançlığınızı bir tarafa bırakacaksınız çünkü ortak oluyorsunuz kocasına bu ortaklıkta her iki tarafında eşit haklarda olacağı anlamını taşımıyor olacak çünkü büyük ortak kocası olacak siz sadece büyük ortak olamadığı zaman evli bayanlarla sohbet ve ilişki yaşıyor olabileceksiniz. Dul bayanlarla sohbet ise biraz daha kolaydır genellikle yalnız yada çocukları ile birlikte yaşarlar biraz çocuklara ilgi duydunuz mu yüksek olasılıkla dul bayanın kalbine girdiniz demektir. Kesinlikle kullanma amaçlı bir ilişki düşünmeyin çünkü ileride bu sizin yada sevdiklerinizin başına da gelebilir.

Türbanlı Bayanlarla Sohbet Ederken İzlenecek Yol

Sohbet odalarında kesinlikle güzel bir arkadaşlık ve bayanlarla sohbet edeceğinize inanın ve kesinlikle yılmadan, korkmadan ve hızlı şekilde sohbet etmek için arayışa başlayın çünkü rakipleriniz her geçen dakika ve saat çoğalıyorlar bazen bayanlarla sohbet ederken o bayanın özeline aynı anda 20 erkek yazıyor olabilir. O bayanlarla sohbet ederken sadece içlerinden 1 tanesine ağırlıklı yazıyor neden mi çünkü diğerlerini yedek olarak tutuyor istediklerini o yakışıklı erkekten alamazsa diğer kullanıcıyı devreye sokmam için sizde aynen bu şekilde bu taktikte ilerleyeceksiniz. Hoşunuza giden bayanlarla hemen sohbet etmeye başlayacaksınız. Listenizi dolduracaksınız baktınız cevaplar takır takır geliyor hemen sizde o cevaplara karşılık vereceksiniz. Bakacaksınız içlerinden en güzeli ve en ateşlisi kim hemen aradan seçip çıkartacaksınız. Tak işlem tamama istediğiniz türbanlı bayanlarla sohbet başladı taktikler tutuyor ve ilerleme devam ediyor.

Geldi görüşme sırasına kalkıp sakın yanınızdaki türbanlı bayanlarla sohbet ederken alkollü bir mekana gitmeyin kafadan işleriniz bozulur taklaya gelirsiniz. Hemen onların seveceği gibi fazla erkek olmayan gözden uzak hatta arabanın için bile tercih edilebilir. Direk yürümeyin türbanlı bayanlar direk yapışan erkeklerle sohbet etmeyi pek sevmezler ağır olun namaz kılan tipinde bir erkek sergileyin ama hakkı hukuku bilin boş olmayın. Baktınız o size direk yapışıyor affetmeyin direk yapıştırın gitsin çünkü hazır gelmiş oturmuş kucağınıza neden kaçıracaksınız ki? Hop nur topu gibi bir türbanlı bayanlarla sohbet dostunuz oldu sadece onunla sınırlı kalmayacaksınız kesinlikle onun bayanlarla olan arkadaşlıklarını kullanacaksınız onlarla ortam kurup diğerleri içinde düşüncelerinizi gerçekleştireceksiniz. Emin olun arkadaşları da sizinle beraber olmak için can atıyor olacaktır. Gerilla taktiği tam size göre burada vur kaç ondan sonra direk diğer dul bayanlarla sohbet etmeye başlayın. İleriye dönük hikayeler yaşamak isterseniz onlara aşık olun ve gönlünüzü onlara kaptırın. Onların gönlünü çalın dul ve evli bayanlarla sohbet ederken bu sözlerimi sakın unutmayın hep aklınızda kalsın.

SOHBET ET:)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?