SON Yazılar

Üyelerimizden Tavsiyeler

Sosyal Medya

Dul Bayanlarla Sohbet Anılarım

Dul bayanlarla sohbet anılarım sizlerle. Merhaba arkadaşlar. Bugün size mobil sohbet odaların cinsel kısmında geçen bir anımı anlatmak istiyorum. Ve okumaya devam etmeden, ön yargılarınızı gidermek için cinsellik odaların cinsel içerikli olduğuna dair şart olmadığını basa basa belirtmek isterim. Bildiğim ve kendi gördüğüm kadarı, bu tarz odalar +18 rumuzların otomatik alındığı yerlerdir, ama bu her türden cinsellik sohbetlere göz yumulduğu anlamında gelmez:Takıldığım sunucuda bir kaç cinsel içerikli odalar vardı.. örnek:  azgın dul bayanlar #cinsellik #cinsel #dul tarzlı isimlere sahipti. Bu tarz konular toplumda tabu olarak görüldüğü için, aynı şekil dul bayanlarla sohbet yansıyordu. Çoğu insanların gözünde o odalar sapık-edepsiz-azgın insanların buluşma noktasıydı. Sürekli bir psikolojik baskı oluşurdu: Ya biri beni orada görürse? Ne derler? Adım çıkar? korkusu vardı genel bir insanın içinde. Tabi ki ben dul bayan arkadaşımla o dönemler çok fırlama olduğumuz için, bayan arkadaş değişerek o odalara girme kararı aldık. Yanlış anlaşılmasın: amacımız +18 sohbetlere katılmak değildi. Sadece gırgır şamata takılıp eğlenmek istiyorduk. Bu arada dul bayan sohbet dediğim kişi hemcinsim, o yönden de yanlış düşünceler olmasın. Bu şekil iki üç dakika takılır çıkardık.

Dul Bayanlarla Sohbet konusundaki gerçekler

Bir süre sonra tatile gidip yurt dışına geçtim. Bu dönem takıldığım sunucuya hiç uğramadım. Arada sanaldan çıkıp gerçek hayatta da eğlenmemiz gerekir ama değil mi? Her doğan güneş ardından batışı da olduğu gibi, bu güzel günlerinde son noktasına gelmiştim.  İki aylık bir yaz tatilinden sonra tekrar sunucuya döndüm. Sunucuda yeni ve daha farklı odaların açıldığını fark ettim. Bu odaların ismi misal: #dul bayan tarzında bir şeydi. Tabi bende merakımdan bu odalara girdim. Herhangi bir sohbet odası gibiydi. Girip güzelce sohbet ettim. Hatta gün geçtikçe o odalarda ortam bile kurmaya başlamıştım. Sohbet konuları havadan sudan dedikodulardan şebeklik kadar giderdi, normal bir sohbet odası gibi. Orada duran yetkililer tarafından da çok sevilir. Bir süre sonra bana yetki teklifi geldi, ve ortamda hoşuma gittiği için hemen kabul ettim. Bu süreçte ‘vay #dul bayan yetki almışsın’ diyen arkadaşlarım olurdu. O sıra daha mevzuyu anlamamıştım.. ta ki bir yetkili özelime gelip cinsel içerikli arzularda bulunduğu ana kadar. Oysa bu yetkili benim o sunucuda gördüğüm en edepli saygılı kişilerden biriydi.

dul bayanlarla sohbet
dul bayanlarla sohbet

En azından ben öyle düşünmüştüm. Bunun teklifine sert tepki verdiğimde ‘madem öyle o kanalda ne işin var’ diye suçlamalarda bulundu. Daha sonra ise jetonum düştü. Sunucuya ait tüm var olan oda listesini açtığım an, cinsel isimli odaların kaybolduğunu fark ettim. #dullarla #cinsellik #dul tarzlı isimler artık orada bulunmuyordu. O an anladım o odaların aslında kaybolmayıp isim değiştirdiğini. Evli bayanlarla sohbet Meğerse  benim yeni sandığım odaların hepsi o odaların isim değişmiş haliymiş. Başta biraz utanç hissi geldi.. ‘Acaba görenler ne demiştir hakkımda?’ diye.

Dul Bayanlarla Sohbet Ederken Yapılan Yanlışlar

Ama aynı anda sohbet ve ortam o kadar düzgün geçiyordu ki, alemin ön yargılarından bana ne? Bir süre daha kalma kararı aldım. Lakin bana dıştaki insanlar tarafından edilen kötü yorumlar ve psikolojik baskılar yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Ve şunu itiraf etmeliyim ki, sunucuda pişmanlık duyduğum en nadir şeylerden biridir. Toplumun ön yargılarından dolayı, kurduğum dostlukları ve edindiğim bağları tekrar yıkmak zorundaydım. Buda sırf alem ne der’ düşüncesini sonlandırmak için. Tabi kurduğum bağlar tam anlamıyla koparmış sayılmazdı. Arada ben o odalara girerdim ve ora da ki arkadaşlarım benim takıldığım ‘standart’ odalara gelirlerdi. Ne kadar tuhaf değil mi? Aynı sunucuda olup ta sanki iki oda arasında koskoca bir duvar örülmüş gibi davranıp hissetmek? Şunu da en son olarak benim gibi meraklı kızlarla sohbet ek yapmak istiyorum: çoğu insanin cinsel isimli odaların kötü olduğunu düşünmesine rağmen, bu tarz odaların sohbet şenliği bir çoğu ‘normal’ odalardan kat kat yüksektir.

SOHBET ET:)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?