Solucan.net Kurallar

Kurallarımız siz değerli solucan.net üyelerinin daha sağlıklı sohbet deneyimi yaşamaları içindir.

 

 1. Her hangi bir kökene, etnik kimliğe hakaret etmek yasaktır
 2. Siyasi düşünce ve terör propagandası yapmak site kurallarına aykırıdır
 3. Devlet büyüklerini aşağılayıcı, hakaret edici söylemlerden dolayı süresiz olarak banlanıp hakkınızda hukuki işlem başlatılacaktır
 4. Argo ve bel altı nicklerin üyelikleri kabul edilmemektedir
 5. Başka bir üyeye ait nickin kopyalanıp kullanılması kesinlikle yasaktır
 6. Ticari amaçlı site linkleri ve reklamları yapmak kesinlikle yasaktır
 7. Kopya ve çalıntı içerik flood ve bot gibi rahatsız paylaşımlar yasaktır
 8. Size gönderilen dosyaları alıp almamanız sizin sorumluluğunuzdadır
 9. Ahlaka aykırı sözler ve küfür etmek yasaktır
 10. Türk aile yapısını zedeleyecek davranışlarda bulunmak siteden atılma sebebidir
 11. Kişisel ve özel bilgilerin paylaşılması kesinlikle yasaktır
 12. Kişiye özel olan her şeyin paylaşılması durumunda doğacak zararlardan sitemiz sorumlu tutulamaz
 13. Her türlü reklam ve tanıtım kesinlikle yasaktır
 14. Site yöneticileri ile tartışmak, hakaret etmek yasaktır bu konuda gerekli görülürse hukuki işlem başlatılabilir
 15. Bizim adımıza sizden para talep edenlere itibar etmeden iletişim bölümünden bizlere ulaşmanız gerekmektedir
 16. Site üyelerini rahatsız etmek yasaktır
 17. Yukarıda yazılı kuralların ihlal edilmesi durumunda Savcılıktan suç duyurusu talebinde bulunma hakkına sahip olduğumuzu bildirmek isteriz. Kaliteli ve güzel sohbetler

Bayanlarla sohbet ortamı

Ücretsiz Mobil Sohbet ve Web Sohbet

Solucan sohbet odaları ücretsiz chat sohbet imkanı sağlar. Türkiye'nin yeni nesil sohbet chat sitesi artik mobil sohbet sitesi olarak yenilendi.
Bayanlarla sohbet ortamı bizim işimiz, ister mobil sohbet odaları ister web arayüz ile bedava ve ücretsiz bayanlarla sohbet ederek solucan.net üzerinden chat arkadaşı yani partnerinizi bulabilirsiniz.
Yetişkin Sohbet Odaları sayesinde chat ve sohbetinizi ücretsiz kesintisiz yapabilir, Seviyeli sohbet odalarında, farklı kişilerle tanışabilirsiniz.
Sohbet chat arayüzünün yanı sıra geleneksel IRC Chat alemini web sohbet olarak kullanabilirsiniz.
Sohbet odalarında sadece dul bayanlarla sohbet değil, reel hayatında bulamadıkları mutluluğu bu sitelerde arayan evli bayanlarlar sohbet imkanı bulunmaktadır.
Sohbet edeceğiniz kişiler; cinsiyet ayırt ekmeksizin hem erkek hem kadın olmak üzere bir çok alanda cinsel sohbet edebilirler.
Unutmatın ki; sohbet odalarında her kesimden sohbet arkadaşı bulabilirsiniz.
Kapalı kız arkadaş arayanların da genellikle sitemiz içinde bulunan global odalarımızı gezerek tercih etme şansını yakalayabilirler.
Türbanlı bayanlarla sohbet ederek dini sohbetlere katılabilir ya da türbanlı kızlarla sohbet içeriğini soru cevap olarak izleyebilirsin.
chit-chat

Ücretsiz, Seviyeli Sohbet Chat Odaları için güvenli adres!

Yeni arkadaşlar, özel sohbetler

Türkiye'nin her yerinden farklı kullanıcı profillerinin bulunduğu sohbet odalarımıza girerek, Seviyeli ve kaliteli sohbetleri ücretsiz, bedava olarak chat yapabilirsiniz. Üyelik gerekmeden, sadece nickn yani rumuz belirleyip "Sohbete Bağalan" linkini tıklamanız yeterlidir. Peki sizi içeride kimler bekliyor?

Bazıları evleneceği bayan arkadaşının kapalı bir giyim tarzına sahip olmasını ister, bazıları ise açık olmasını ister. Bu tabirler bayanlarla sohbet etmek isteyenlerin yaşam, bulunduğu kültür, inaç, örf, adet ve ananelerine göre değişir. Sohbet kullanıcılarımız genel olarak Türbanlı Bayanlarla sohbet etmek isteği için Türbanlı sohbet odalarımızı bu yüzden açıyoruz.Türbanlı bayanlarla sohbet odalarımız içerisinde kapalı bayan arkadaşlarımızla sohbet etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!Seviyeli chat sohbet etmenin farkını hissedeceksiniz. Solucan.net sohbet odalarımızda bedava ve kesintisiz eğlenceye doyacaksınız. Güvenilir muhabbet ortamı olan sitemiz sohbet chat sektörünün yeni nesil sitelerindendir. Her sohbetçinin huzurlu, keyifli ve seviyeli sohbet etmesini amaçlıyoruz. Bu yüzden de sitemize bedava ve ücretsiz üye girişlerini açtık. Dilerseniz mobil chat arabirimi ile her platformdan kesintisiz sohbet girişi yapabilirsiniz.
SOHBETE BAĞLAN
chit-chat-back-imgchit-chat-back-imgchit-chat-back-img