SIKÇA SORULAN SORULAR

Sitemiz ve Sohbet odaları ile alakalı en çok karşılaşılan yardım konularını tek tek belirtiyoruz, aradığınız sorunun cevabını eğer ki sohbet sitemiz üzerinde ki bu sayfa yer almıyorsa lütfen chat sohbet‘e girdikten sonra #Operhelp kanalını ziyaret ederek Operatör [@-&-~] olan arkadaşlarımızdan yardım isteyiniz.

Temel düzeyde ihtiyaç duyabileceğiniz komutlara ilişkin oluşturmuş olduğumuz bir bilgi sayfası bulunuyor. Oluşturmuş olduğumuz Komutlar sayfasından komutlar ve ne işe yaradıkları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Servisimiz üzerinde kullanıcıların memnuniyeti en öncelikli prensibimizdir. Eğer herhangi bir yetkilinin size haksızlık ettiğini düşünüyorsanız yine soru sor bölümünden bizimle iletişim kurarak durumu incelememizi sağlayabilirsiniz. Şayet iddialarınızın doğruluğu tespit edilirse gereken düzeltmenin yapılacağını bilmenizi isteriz.

Hayır gerekmiyor. eğlence sitemiz kullanıcılarına tamamen ücretsiz sohbet servisi sunuyor./p>

Sitemizde kişisel bilgi paylaşımı yapılmaması adına yüksek derecede güvenlik önlemleri alınmıştır. İllegal bir yol bulup kişisel bilgi paylaşımı yapan kullanıcı/yönetici sunucudan uzaklaştırılıp, hakkında gerekli bilgiler ile avukatımız tarafından suç duyurusu yapılmaktadır.

Evet istek yapabilirsiniz. Solucan.Net sitemizde kesintisiz canlı yayın yapılarak müzik akışı sağlanmaktadır. #Radyo kanalında !istek Şarkıcı Şarkı, Örnek; ( !istek Semi abi nerdesin ) şeklinde istek talebinde bulunabilirsiniz.

Kayıt bir nicke sahip olmak sizin diğer kullanıcılar tarafından bilinmenizi sağladığı gibi kullandığınız rumuzunun başkları tarafından kullanılmasının önüne geçer. Bu güvenliğiniz için tabii ki gereklidir. Nick kayıt için sunucu için de /ns register şifre email komutunu kullanabilir