SON Yazılar

Üyelerimizden Tavsiyeler

Sosyal Medya

Türbanlı Bayanlarla Sohbet Odaları

Türbanlı Bayanlarla Sohbet
Türbanlı Dul Bayanlarla Sohbet

Türbanlı bayanlarla sohbet odalarının asıl amacı sizleri dul bayanlarla sohbet ettirmek ve bayanlarla sohbet ederek yaşanması gereken şeyleri sağlamaktır. Bu bayanlarla sohbet ederken lütfen sakin olunuz karşınızdaki bayanı önce tanımaya çalışınız. Birinci altın kural tanımak önce karşınızdaki Türbanlı bayanı tanıyınız sohbet ederken ince ve can alıcı sorular sorun zarflar atın bu zarfları o kadar ince atın ki Türbanlı bayanlar sizinle konuşurken onlara yoklama yaptığınızı anlamasınlar. Neden anlamasınlar? Çünkü anlarlarsa istediğiniz cevabı alamazsınız istediğiniz cevapları alamazsanız dul bayanlarla sohbet etmeniz sadece yazışmadan ibaret kalacaktır. Siz aslında bu sohbet ortamına neden bağlanıyorsunuz yazışma için mi tabi ki hayır öyle olmuş olsaydı normal bir arkadaşınızla da konuşabilirdiniz. Karşınızdaki TÜRBANLI BAYANLARLA SOHBET ederken onlarda aynı bunu istiyor. Belki bir koca adayı, belki bir sevgili adayı, belkide tek gecelik ertesi günü olmayan bir ilişki veya sırdaşlık. Neden DUL BAYANLARLA SOHBET ederken ne istediklerini anlamayacaksınız. Önce anlayın sonra ona göre sohbeti çevirin ve istediğiniz tarafa yönlendirin.

DUL BAYANLARLA SOHBET EDERKEN GEREKLİ ÖNERİLER

Karşınızdaki bayan dul mu evli mi önce sohbet etmeden bunları iyi araştırın dul ise neden eski eşinden boşanmış öğrenin hemen. Evli bayan ise neden mutsuz bunları hemen öğrenin ve aklınızın bir köşesine yazın çünkü ilerleyen sohbet aşamalarında bunlar sizlere kesinlikle çok lazım olacak. Neden mi çünkü ona göre davranacaksınız. Hemen plan oluşturup boşluk noktaları belirleyip o boşluktan yürümelisiniz. Karşınızdaki bayan hakkında bir şeyler bilmeden sadece şansa iş yapmayın. Dul bayanlarla sohbet ederken nazik bir erkek olun. Dürüst olun dürüst olamazsan da dürüst bir erkek gibi davranın yani rol yapın kesinlikle kazanacaksınız. Kadınlar karizmatik ve ağır başlı erkeklerden hoşlanırlar asla yılışık tiplerden hoşlanmazlar hemen yatak muhabbetine girmeyi sevmezler çünkü onlar için yatak muhabbeti en kolayıdır. İlk adımı siz türbanlı bayanlarla sohbetten bekleyiniz. Baktınız adımı attı işler iyi gidiyor. Ağır bir şekilde emin adımlarla yavaş yavaş hedefinize gidin.Dul Bayanlarla sohbet ederken korkmayın korkak erkekleri sevmezler çünkü daha önceki ilişkilerinde bir taraf kesinlikle korkaklık yapıp onları bırakmış. Siz dik durun erkek olun karşınızdaki kadına erkekliğinizi hissettirin. Eğer siz bunları yaparsanız belkide hayatınızda hissetmediğiniz tatları bu kadınlar sizlere tattırırlar yaşatırlar bakarlar bile.

Dul Bayanlarla Sohbet Taktikleri ve Odaları

Kesinlikle umutsuz davranmayın umutsuzluk çok kötü bir şeydir. Kadınlar sohbet ederken umutsuz erkekleri sevmezler ve sohbet etmezler. Direk konuya girmeyin salağa yatın onların konuya girmesini bekleyin sanal alemde çünkü bu kuraldır. Siz direk konuya girerseniz selam bile almazlar ama ne kadar ağırdan satıp umursamaz takılırsanız her zaman önde olursunuz. Neden mi nedeni çok basit çünkü türbanlı dul bayanlarla sohbet etmek kolay ama elde etmek zordur. Elde etmek için gerçekten emek ve çaba harcamanız gerekmektedir. Toprağa tohum ekip filizlenmesini beklemek kadar zor ve umut verici bir olaydır bu olay. Kesinlikle yılmayın korkmayın emin olduğunuzu her konuşmanızda hissettirin. Çünkü kazanmaya giden yol buradan geçmektedir. Sizi bayanlarla sohbet ederken kesinlikle bayanlar deneyecektir bakacaktır. Hemen pes ediyor musun yoksa ona gerçekten değer veriyor musun? Eğer bu sorunun cevabını evet olarak hissedip anlarlarsa işte o zaman kazandınız hemende en büyük ödülü. Kadınların kalbini ama bu bir kaç sohbette olacak bir şey değil.

Evli bayanlarla sohbet ederken ilk kural güvendir. Çünkü bir aile yaşamı kocası ve hatta çocukları olabilir kimse kolay yuva kurmuyor. Bekara karı boşamak kolaydır diye atalarımız boşuna bu sözü söylememiş. Yuvalarını kesinlikle yıkmak istemezler ama her boşlukta sizinle kesinlikle görüşmek isteyeceklerdir. Sizde kesinlikle sadece benim ol gibi cümleler kurmadan paylaşmayı bilen birisi olarak takılın kesinlikle kazanacaksınız. Eğer sadece benim ol gibi bir tavır sergilerseniz sizden hemen uzaklaşacaktır. Bir daha sizinle telefonda yada sohbet ortamında bile muhabbet etmek istemeyeceklerdir. Kaybetmeyin incitmeyin ve sakın sahiplenmeyin veya bu sahiplenme konusunu ileri derece kıskançlık konusuna getirmeyin çünkü kağıt üzerinde başka birisiyle evli ve çocukları var neden sizin için olan düzenini kaybetsin siz aynı şekilde olsanız düzeninizi bozar mısınız. Bu soruları önce kesinlikle kendinize sorun ve sonra karşınızdaki türbanlı bayanlarla sohbet ederken ona sorun.

SOHBET ET:)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?