SON Yazılar

Üyelerimizden Tavsiyeler

Sosyal Medya

Arkadaşlık Sitelerinde Arkadaş ve Dul bayanlarla Sohbet Etmek İçin Öneriler

Arkadaşlık sitelerinde dul bayanlarla sohbet ederken dikkat etmeniz gereken önemli hususlardan bahsedeceğim bu yazımda. Arkadaşlar lütfen yazılarımı dikkatli okuyunuz. Bu yazımda sizlere çok ince ve hiç bir yerde bulamayacağınız ip uçlarından bahsedeceğim. Arkadaşlık sitelerinde dul bayanlar kesinlikle boş erkeklerden, yapışık tiplerden ve kaba erkeklerden hoşlanmazlar siz ne kadar ince ve bayanlarla sohbet ederken onlara güzel cümleler ve ağır başlı olursanız o kadar bayanların gözünde karizmatik görünürsünüz. Çünkü dul bayanlarla sohbet ederken ve evli bayanlarla konuşurken onlar zaten daha önce bir ilişkiden çıktıkları için daha önce yaralıdırlar. Siz onlara o yaralarını kapatan erkek arkadaş olmalısınız onların yaralarını sarmalı, onlara kadınlığını hissettir daha önceki kocasından veya erkek arkadaşından alamadığı hazzı ve hissi onlara tattır. Çünkü daha önceki sevgilisinden bunları yaşayamadığı için onu terk etti. Bunları kesinlikle kafana yaz. Bunlar senin için seni yükseltecek ip uçlarıdır. Dul bayanlara kesinlikle nazik davran onları hanımefendi olduğunun farkına vardır. Sende bu sayede karizmatik bir beyefendi görün.

Dul Bayanlarla Tanıştıktan Sonra Yapılacaklar

Direk mevzuya girme önce ufaktan alıştır ve tavırlarını ölç. Acaba istediği tek gecelik bir ilişki mi yoksa ileriye dönük bir ilişki mi? Önce ne istediğini anlamaya çalış ufak tefek zarflar at. Nelerden hoşlanır daha önceki partnerinden neden ayrıldı. Onu neler üzer ve mutlu eder bunları kesinlikle öğren. Bunlar sana nasıl davranman gerektiği konusunda büyük yardımcı olacaktır. Tek gecelik bir ilişki istiyorsa ona neler verebileceğini ve fantezilerini sun. Neler istediğini öğren ve fantezilerini birleştir. Ve bunların karşılığında al sana istediğini elde etme fırsatı hemen görüşme sağla telefon numarasını bul ona romantik bir gece geçirme fırsatı sağla ve onunla hem romantik hemde bu güne kadar yaşayamadığı bir ilişki sağla. Ondan sonra seni her zaman arzulayan ve isteyen bir kadın yaratmış olacaksın. Her istediğinde onunla görüşme ki diğerlerinden bir farkın olsun.

dul bayanlarla sohbet
dul bayanlarla sohbet

Eğer istediği tek gecelik bir ilişki değilde uzun soluklu bir ilişki ise önce buna hazır olup olmadığını sorgula evet bu maceraya hazırım cevabını kendinde bulursan. Hemen başla ama unutma altın kural ağır olmak diğer erkekler gibi boş olmayıp ona erkekliğini hissettirmek. ederken kesinlikle ona. Sen ona ne kadar erkekliğini hissettirirsen emin ol oda sana kadınlığı hissettirir. Bu adımda çok dikkatli ol hemen bir şeyler olsun ilerlesin bitsin deme. İyi düşün iyi karar ver belki ileride eşin yada sevgilin olacak. Ona bunların yaşanabileceğini hissettir. Baktın karşılığını alıyorsun daha ne bekliyorsun ki hemen ilişkiyi ciddi bir boyuta getir. Dul bayanlar kesinlikle sevilmeyecek kadınlar değildir. Çünkü onlarında daha önce bir ilişkisi olmuş ve bu ilişki bitmiştir. Bu ilişkinin kimin tarafından bittiğini araştır sor bunlardan kesinlikle çekinme belkide kocası tarafından dayak veya daha kötü bir duruma maruz bırakıldı, belkide hiçbir suçu yoktu. Yada diğer bir senaryo eşini aldattı kadınlarla sohbet ederken bunları kesinlikle incele ve sor.

Bayanlarla Sohbet Ederken İzlenilebilir Yollar

İlerleyen dönemlerde belkide bir yurt dışı planın olabilir. En çok dul bayanın olduğu ülke Belçika sohbet odalarına gir orada araştırmalar yap. Bu işlerde vermiş olduğum ip uçlarını kesinlikle kullan. Hayatta her şey kader belki de kaderini burada bulacaksın. Kesinlikle kadere inan ve ona göre davran. Belkide ömür boyu hayatını geçireceğin insanla karşılaştın sakın ona sonradan pişman olacağın şeyler ve ortamlara sokma. Sonradan çok pişman olursun ve ilişki ciddiye doğru gittiği zaman bundan çok büyük pişmanlıklar duyabilirsin. Sevdiğinle buluşman dileğiyle.

SOHBET ET:)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?