SON Yazılar

Üyelerimizden Tavsiyeler

Sosyal Medya

Evli Dul Bayan Sohbet Etmenin Kolay Yolları

Evli dul bayan sohbet nasıl yapılır. Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere sohbet sitesinde tanıştığım evli ve dul bayanlardan bahsetmek istiyorum biraz. Ben bekar biri olarak sohbet odalarına katıldığımda, daha kimin ne olduğunu tam anlamıyla çözememiştim. Ama bildiğim tek bir şey var ise: oda oradaki herkesin orada bulunan başka birisi ile flört ettiği gerçeğidir. Evlilerin birbirleri ile sevgili olmaları, hatta bunların cinsel içerikli şeyler yaşadıkları beni haliyle çok şaşırtıyordu. İlk başlarda çok kızdım. İğrendim bu ihanetleri, partnerlerine karşı duyulan saygısızlıkları gördükçe. Evlenip yuva kurmuşsun işte öperek başına koy yada git boşan ne yapıyorsan öyle yap diye düşünürdüm. Bir süre sonra insanlarla konuştukça, bu tavırlarını desteklemesem de yavaş yavaş anlam vermeye başladım. Örnek vermek gerekirse, çok sevdiğim bir bayan arkadaş vardı. Kendisi evli ama sitedeki neredeyse herkesle çıkıp cinsellik yaşamıştı. ‘Herkesin yaptığı kendinedir’ düşüncesi ile yola çıkarak dostluğumuzu sürdürmeye devam ettim.

bayanlarla sohbet
dul evli bayanlarla sohbet

Dul evli bayanlarla sohbet ederken nelere dikkat etmeliyiz?

Günün birinde bu evli dul bayan arkadaş bana açılmaya başladı. Kocası tarafından şiddet gördüğünü hatta göğsünde eşi tarafından bırakılmış sigara yanığın izlerini gösterdi. Beynime kan sıçramıştı. İnsan sevdiğine, eşine, çocuklarını büyüten kadına nasıl böyle bir şey yapabilir ki? Oysa severek evlendiklerini de anlattı. Kendisi bu hayattan çok pişmandı ve kocasından göremediği sevgiyi burada arıyordu. Bu benim duyduğum bin acılı hikayelerden sadece biriydi. Kocasından sırf salatanın marulu az olduğu için dayak yiyen arkadaşım bile vardı. Yani demek istediğim şu ki, başta çok kızardım bu edilen yasak ilişkilere. Ama insanları tanıdıkça, sevgiye ne kadar aç olduklarını anladım.

Tabi ki bunu çok farklı boyuta taşıyan insanlarda vardı. Mobil evli dul bayanlarla sohbet ortamlarında özel dul ve evli bayanlarla sohbet odaları açılıp grup şeklinde cinsel deneyimler yaparlardı. Hatta günün birinde beni dul bayanlarla sohbet grubuna aldılar. Grupta sadece bayanlar vardı, ve oradaki bayanların çoğu ya evli yada duldu. Kendilerini pek tanımaz ve sohbetlerin de fazla katılmazdım. Tesadüf edilen sohbet geçmişini izlerken, çok şaşırtıcı şeylere rastladım. Hangi bayanın hangi erkeklerle ne yaptığını, kimin kimle yattığını ve hangi erkeklerin çok becerikli olduğu şeyler konuşuluyordu. Neredeyse yarışma gibi en çok kim kaç kişiyi tavlayacak rekoruna doğru koşuyorlardı. Bide erkeklerin sapık olduklarını derler. Siz bence erkeklerden çok zamanı bayanlardan korkun.

SOHBET ET:)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?