SON Yazılar

Üyelerimizden Tavsiyeler

Sosyal Medya

Geveze Sohbet Bayanlarla

Geveze sohbet bayanlarla

Geveze sohbet bayan arkadaşlarımla olan anımı anlatacağım. Merhaba arkadaşlar. Bugün size uzun süredir takıldığım sunucudan kovulduğum anı anlatmak istiyorum. Son bir kaç aydır yönetimde bana kıl olan bir bayan vardı. Sebebini halen anlamış bile değilim. Muhtemelen beyin özürlüsü olduğu için başkalarının lafı ile hareket edip dolduruşa geliyordu. Böylece bana laf sokma çabalarına girdiği anlarda vardı. Aynı süreçte bir bay departman lideri ile arkadaştım. Tabi buna arkadaşlık denirse.. Kendisi uzun süredir bana yeşil lamba yakarken onu pek kaide bile almazdım. Günün birinde ‘ya çıkma teklifimi kabul edersin yada beni engellersin’ dedi, bu sözün üstüne bir saniye bile düşünmeden engelleme kararı aldım. Benden yaşlarca büyük olan bir bayın bu kadar ergen tavrına şaşırmıştım açıkçası. Ardından iki gün geçer geçmez saçma bir sebebi bahane ederek bana yetki cezası yazmaya kalktı bu departman lideri. Haliyle öfkelenmiş bir şekilde bir kaç kelam ettim kendisine. Bunun üstüne bana uzaklaştırma atıp rumuz sunucudan yasaklattı. Bu arada uzaklaştırma dediğimiz şey girdiğin yerin ip numarasına atılan bir bandır.

Bu ban açılmadan hiç bir şekilde sohbet sitesine giriş yapılmamaktadır. Tabi bide üstüne rumuz cezası gelince, delirip tekrardan öfkeli bir şekilde seslendim. Bunun üstüne ikinci uzaklaştırma attı. Tekrar döndüğümde kinimi sohbet odalarına kusarken, size ilk başta bahsettiğim bayan yönetici hafif üstü kapalı laf sokmaya başladı. Buna tepki olarak ‘yönetim hırsızla iş birliği yapıyor git onla uğraş dedim’. hırsız dediğimiz insanlar ise, sürekli küfür edip sohbet sitelerine saldırı yapan kişilerdir. Tabi ki bu dediğimi bahane ederek bana kendisi sınırsız engelleme ve silme attı. Bu cezaların anlamı şu ki: hiç bir zaman ne yetki, nede rumuz alabilecektim o sunucuda. Oysa ona ettiğim sözde doğruydu.Geveze sohbet bayanlarla Biz enayi gibi her ay yöneticilik için para öderken, yönetim gizli saklı bu ana bacı saldırı ve küfür eden insanlara bedava yöneticilik teklifinde bulunurdu.

Bu amaç ile karşılığına saldırıların sonlanmasını kendi aralarında anlaşırlardı. Mantığa bakar mısın? Biz dürüst insanlar olarak para verirken, onlar bir çoğu insanın ailesine küfür ettiği halde buna son verme karşılığında bedava yöneticilik alırlardı. O halde bizde küfür edelim? Madem küfür edenler her şeyi bedavaya alıyor? Bu konu üstüne yönetime girip bana ceza yazan bayanı  şikayet ettim. Bana denilen şey ise: Cezan bittiğin an tekrar devam edersin. Zaten limitsiz ceza verilmiş. Geveze kızlar bayanlar ne zaman bitecekti ki? Cenazemde mi? Dalgaya alınmış gibi bunun üstüne o sunucuyu kapatma kararı aldım. Ne kadar dost ve arkadaş ‘gitme dur ben konuşurum’ desem de, bu kararımdan emindim. Ve dediğimi de yaptım. Gittim başka mekanlarda kendime bal gibi ortam sohbet kurdum. Bir süre sonra atıldığım sunucudan bir yönetici mesaj attı. Tekrar dönmemi istiyordu. Başta kararsızdım, ama sürekli sorup ses kayıtları atıp en sonda numarama kadar yazınca, onaylayıp tekrardan girmeye başladım. Artık eskisi kadar takılmıyorum oraya. Bu olanlardan sonra iyice koptuğumu fark ettim sadece bazı değerli insanlar hatırına ara sıra uğruyorum. Size de tavsiyem: hiç kimseye üzerinizden ego yaptırmayın. Sanal alemde kimse sizden, yönetici dahil olsa, değerli değildir.

SOHBET ET:)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?